Zákaznická linka 556 706 203 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

Školení ESET administrace prakticky

Technické školení pro IT administrátory. Cílem Workshopu je poskytnout technické informace důležité právě pro správce antivirového řešení ESET. [Kód kurzu: AM202]  Více informací...
Výrobci: Eset , Amenit
*
*
5 990 Kč bez DPH

Technické školení pro IT administrátory. Cílem Workshopu je poskytnout technické informace důležité právě pro správce antivirového řešení ESET.

*Ubytování je zajištěno v dvoulůžkových pokojích. Pokud preferujete jednolůžkový pokoj, kontaktujte nás prosím na obchod@amenit.cz, rádi jej za příplatek zajistíme.

2 denní kurz | 9:00 - 15:30 hod | 9:00 - 15:30 hod

[Kód kurzu: AM202]

Obsah školení:

Během dvoudenního školení se seznámíte s rozdíly oproti předchozím verzím administrace produktů Eset (nově Eset Security Management Center) a dozvíte se, jak nejlépe provést migraci na novou administraci. Probereme rozdíly v bezpečnostní infrastruktuře a podíváme se také na možnosti cloudové administrace. Naučíte se také pracovat s novým administračním rozhraním pro správu licencí a uživatelských účtů (Eset Business Account). A protože kromě nové administrace Eset přichází i s novinkami mezi produkty, řekneme si základní informace například o Eset Enterprise Inspector.

Dosažená ocenění

Microsoft AEP jsme ESET Partner Centrum Microsoft Partner Microsoft SBS Citrix Adobe Partner