Zákaznická linka 556 706 203 (Po - Pá: 8 - 16.30 hod.)

Eset Secure Authentication

Ultra silná autentizace k ochraně firemní sítě a vzdálenému přístupu firmením datům. ESET Secure Authentication poskytuje silné ověření oprávnění vzdáleného přístupu do firemní sítě. [Kód kurzu: AM207]  Více informací...
Výrobce: Eset
2 990 Kč bez DPH

Výhoda pro firmy Architektura ESET Secure Authentication je velmi jednoduchá a přímočará – používá existující firemní infrastrukturu. Řešení se skládá z aplikace na mobilní zařízení zaměstnanců a serverové aplikace, která podporuje MMC (Microsoft Management Console) a ADUC (Active Directory Users & Computers).

Silnější hesla Secure Authentication je mobilní řešení, které používá jednorázová hesla (OTP) pro ověření vzdáleného přístupu přes firemní VPN s OWA (Outlook Web App). Heslo je náhodně generováno při každém přístupu, a proto jej nelze odhadnout ani znovu použít.

Bezpečnější přístup do vaší sítě Oproti standardnímu ověřování pomocí hesla, používá 2FA OTP dva mechanismy. Jeden je něco, co uživatel zná jako je heslo nebo PIN kód a něco, co uživatel vlastní typicky mobilní telefon nebo hardwarový token. V kombinaci poskytují velké vylepšení zabezpečení přístupu k datům.

Jednoduché a efektivní Zaměstnanci při vzdáleném připojení pomocí VPN či OWA obdrží na mobilní telefon jednorázové heslo. Heslo doplňuje a posiluje obvyklý autorizační proces. Výsledkem je lepší ochrana firemních dat před slovníkovými útoky, zneužitím přístupových údajů a ostatním formám kyberzločinu.

Rychlá implementace K distribuci na mobilní telefony stačí pouze znát číslo daného telefonu. ESET Secure Authentication odešle uživateli SMS zprávu s aktivačním odkazem. Kliknutím na odkaz se automaticky stáhne instalační balíček pro danou mobilní platformu. Přístup do aplikace je chráněn PIN kódem.

[Kód kurzu: AM207]

1-denní kurz | 9:00 - 13:00 | s obědem

Inovované řešení Eset Secure Authentication pro zabezpečení přístupu k systémům a datům nyní umožňuje zabezpečit dvoufaktorovou autentizací také přístup pomocí vzdálené plochy Microsoft Remote Desktop.

„Podpora technologie Microsoft Remote Desktop na straně produktu Eset Secure Authentication znamená, že přístup k počítači pomocí vzdálené plochy je možné nyní zabezpečit pomocí dalšího ověřovacího faktoru. V praxi to znamená, že uživatel pro přístup potřebuje kromě běžného uživatelského jména a hesla také tzv. OTP (jednorázové heslo). Bezpečný způsob ověřování identity pracovníků, kteří přistupují k firemním zdrojům pomocí MS terminálových služeb.

Řešení Eset Secure Authentication je kompatibilní se všemi verzemi Windows Server počínaje verzí 2008 R2 až po aktuálně nejnovější verzi Windows Server 10 Technical Preview. Chrání přitom jak licencované terminálové servery, tak jednotlivá nativní připojení na vzdálenou plochu.

Vedle podpory přístupu pomocí vzdálené plochy přináší nejnovější verze Eset Secure Authentication také větší možnosti nasazení a správy. Nově může být nasazeno také v prostředí o vícero doménách (tzv. „multi-domain, multi-forest“ sítích). Umožňuje také administrátorům kategorizaci uživatelů do vytvořených bezpečnostních skupin v Active Directory a dohled nad nimi.

Podle Breach Investigations Report společnosti Verizon pro rok 2014 jsou ukradené nebo zneužité přihlašovací údaje nejčastějším způsobem, jak se počítačoví zločinci dostávají k citlivým firemním datům. Dvě třetiny zdokumentovaných úniků dat mají jako příčinu příliš slabá nebo ukradená hesla. „Zabezpečení přístupu je klíčovým prvkem informační bezpečnosti ve firmě. Díky Eset Secure Authentication je možné rychle a jednoduše zvýšit zabezpečení přístupu k firemním systémům a datům přidáním druhého faktoru, a to s minimálními náklady na pořízení a implementaci.“

Obsah:

  • Upřesníme co nejdříve!

Novinky ESA 2.0
Integrace pro: Microsoft Sharepoint Server, Microsoft Dynamics, Remote Desktop Web Access, API / SDK

Kurz bude otevřen po naplnění minimálního počtu 3 účastníků!

Možnosti ubytování a parkování

Dosažená ocenění

Microsoft AEP jsme ESET Partner Centrum Microsoft Partner Microsoft SBS Citrix Adobe Partner