PostgreSQL

PostgreSQL, často jednoduše Postgres, je svobodný a otevřený objektově-relační databázový systém. Na jeho vývoji se podílí globální komunita vývojářů a firem, stejně jako v případě mnoha dalších otevřených programů, jelikož PostgreSQL není vlastněn jedinou firmou.

Funkce PostgreSQL zahrnují databázové transakce s atomicitou, konzistencí, izolovaností a trvalostí (ACID), automaticky aktualizovatelné pohledy, materializované pohledy, triggery, cizí klíče a uložené procedury. Je navržen pro zpracování celé řady vytížení, od jednotlivých strojů po datové sklady nebo webové služby s mnoha souběžnými uživateli.

PostgreSQL je primárně vyvíjen pro Linux, dále je dostupný pro macOS server, FreeBSD, OpenBSD a Microsoft Windows a je vydáván je pod licencí MIT.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Školení PostgreSQL - administrace, zálohování a replikace

Kurz je určen začínajícím a středně pokročilým uživatelům a administrátorům, kteří se dozvědí vše potřebné k efektivnímu používání tohoto databázového systému a rovněž připraví posluchače na každodenní správu PostgreSQL databází, zálohování, obnova, replikace, monitoring a optimalizace. 3 denní školení. [Kód kurzu: AM415]
13 990 Kč bez DPH

Dosažená ocenění

Microsoft AEP jsme ESET Partner Centrum Microsoft Partner Microsoft SBS Citrix Adobe Partner