Zákaznická linka 556 706 203 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)
RSS

Novinky

Konference byla určena pro IT profesionály tzn. správce, administrátory a členy bezpečnostních týmů, kteří jsou zodpovědní za plánování, projektování a nasazování fyzické a logické podnikové infrastruktury, včetně nezbytných síťových služeb.
Tento kurz bude otevřen 8.9. - 10.9.2015. Třídenní kurz pro IT profesionály, kteří mají zkušenosti se správou a podporou Windows XP, Windows Vista a mají již slušnou znalost i Windows 7, a kteří se chtějí naučit do detailu řešit potíže s Windows 7, zejména v prostředí sítí s Active Directory postaveným na verzi Windows Server 2008 R2.
Do naší nabídky školení jsme zařadili nový kurz - Nasazení a správa Windows Server clusterů.
Konference Windows 10 úterý 16. června 2015
„Oficiální vydání Windows 10 se blíží. Přijďte načerpat informace a tipy pro usnadnění práce s novým systémem.“ Systém Windows 10 bude dostupný od 29. července 2015 pro koncové zákazníky a od 1. srpna 2015 pro komerční zákazníky.“ Konference je určena pro IT profesionály tzn. správce, administrátory a členy bezpečnostních týmů, kteří jsou zodpovědní za plánování, projektování a nasazování fyzické a logické podnikové infrastruktury, včetně nezbytných síťových služeb. Konference bude moderována zkušenými a certifikovanými IT profesionály a specialisty z oboru, kteří vám budou přednášet v tématicky rozdělených blocích. Další informace budeme postupně doplňovat.
2 denní kurz je určen začínajícím projektový manažerům. Poskytne vše důležité, co by měl člověk pověřený řízením projektu znát a umět. Příprava na perfektní zvládnutí konkrétní praktické situace - úspěšně zrealizovat projekt.
Dnes probíhá 1 denní školení Symantec Endpoint Protection – Nasazení a administrace.
Právě probíhá 2 denní školení "Úvod do projektového řízení" spojené s praktickým labem a cvičeními demonstrovanými na software pro řízení projektů MS PROJECT 2013. Školení je ralizováno pro partnerskou nadnárodní korporaci.
Do nabídky jsme zařadili nový 1 denní kurz - Správa Windows Server 2012 R2 Core pomocí Windows PowerShell. Kurz Správa Windows Server 2012 R2 Core pomocí Windows PowerShell je kurzem pro vstup do problematiky nasazení, správy a konfigurace Windows Server 2012 R2 Core pomocí Windows PowerShellu.
Dnes školíme Zabbix středa 20. května 2015
Lektoři k nám přijeli ze Slovenska. Školení se účastní také slovenský zákazník, takže se dá říci, že probíhá mezinárodní školení. :-)
Dnes probíhá 4. termín školení ESET. Technické školení pro IT administrátory. Cílem Workshopu je poskytnout technické informace důležité právě pro správce antivirového řešení ESET Remote Administrator 6.

Dosažená ocenění

Microsoft AEP jsme ESET Partner Centrum Microsoft Partner Microsoft SBS Citrix Adobe Partner