Školení Útoky a obrana podnikových Active Directory prostředí

Active Directory je v dnešní době stále srdcem mnoha společností a ještě dlouho tomu tak bude. Je tedy důležitým cílem útočníka. V rámci tohoto pokročilého tréninku si projdeme jak celou cestu, tak možnosti a techniky kompromitace Active Directory prostředí. [Kód kurzu: AM333]
Výrobci: Amenit , Microsoft
*
  35 990 Kč bez DPH

  Active Directory je v dnešní době stále srdcem mnoha společností a ještě dlouho tomu tak bude. Je tedy důležitým cílem útočníka.

  V rámci tohoto pokročilého tréninku si projdeme jak celou cestu, tak možnosti a techniky kompromitace Active Directory prostředí. A to s cílem dané činnosti pochopit z pohledu Red Teamer kontrolujícího zabezpečení takového prostředí, tak z pohledu obránce, který má na starost prostředí zpevnit. Kromě technik přímo souvisejících s exploitací Active Directory se také částečně zaměříme na nutnou defense evasio.

  Jak se útočník pohybuje v prostředí Active Directory a kompromituje společnost?

  Jakým způsobem do takového prostředí přistoupí, jak získává vyšší lokální a doménová oprávnění, jak se pohybuje mezi stanicemi a servery a jakým způsobem si připravuje zadní vrátka pro příští přístup do společností?

  Na nejen tyto otázky vám odpoví naše školení. 

  Pro koho je trénink vhodný: Správci AD, SOC analytici, IT správci, Pentesteři

  [Kód kurzu: AM333]

  3denní kurz | 9:00 - 16:00 | s obědem

  Kurz bude otevřen po naplnění minimálního počtu 3 účastníků!

  Lektor

  Forenzní analytik a architekt s více než 15 lety praxe. Školí a přednáší na předních konferencích, zaměřuje se na zabezpečení Windows OS, Active Directory, Hyper-V a EDR. Specialista na Microsoft Sentinel a bezpečnost spojenou s PowerShellem.

  • red teaming, především digitální oblast
  • penetrační testování Windows OS
  • poradenství a poskytování školení v oblasti cyber security

  Možnosti ubytování a parkování

  Dosažená ocenění

  Microsoft AEP jsme ESET Partner Centrum Microsoft Partner Microsoft SBS Citrix Adobe Partner