Zákaznická linka 556 706 203 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

Tato položka není momentálně dostupná.

Školení Správa a evidence licencí v souladu s licenční politikou společnosti Microsoft

Základní jednodenní kurz, ve kterém se do detailu seznámíte s problematikou správy životního cyklu software a evidence licencí v souvislosti s licenčními podmínkami společnosti Microsoft. Součástí školení je i orientace v licenčních dokumentech a smlouvách, dozvíte se kde tyto dokumenty hledat, jak se v nich orientovat a jak si je správně vykládat. V rámci školení se stanete součástí fiktivního softwarového auditu a naučíte se, jak na základě jeho požadavků správně evidovat softwarové licence a jaké k tomu používat nástroje, včetně nástrojů, které poskytuje společnost Microsoft, aby pro vás absolvování skutečného auditu bylo hračkou. [Kód kurzu: MCS_ML1]  Více informací...
*
6 000 Kč bez DPH

Základní jednodenní kurz, ve kterém se do detailu seznámíte s problematikou správy životního cyklu software a evidence licencí v souvislosti s licenčními podmínkami společnosti Microsoft.  Součástí školení je i orientace v licenčních dokumentech a smlouvách, dozvíte se kde tyto dokumenty hledat, jak se v nich orientovat a jak si je správně vykládat. V rámci školení se stanete součástí fiktivního softwarového auditu a naučíte se, jak na základě jeho požadavků správně evidovat softwarové licence a jaké k tomu používat nástroje, včetně nástrojů, které poskytuje společnost Microsoft, aby pro vás absolvování skutečného auditu bylo hračkou.

Určeno pro:
Kurz je zaměřený na koncové zákazníky, správce sítí, vedoucí pracovníky, zaměstnance zodpovědné za životní cyklus softwarových licencí ve společnostech, ale také pro IT konzultanty a odborníky, softwarové architekty a prodejce software, kteří se chtějí orientovat v licenční politice společnosti Microsoft.

Vstupní předpoklady:
Znalost prodejních kanálů pro software společnosti Microsoft, obecná znalost produktového portfolia společnosti Microsoft.

Cíle:
Detailní seznámení s problematikou správy životního cyklu softwarových licencí, seznámení se s tím, jak to chodí u případného softwarového auditu a s tím, jak se na takový audit nejlépe připravit. Poskytnutí základního přehledu o dostupných nástrojích a technikách pro evidenci softwarových licencí.

Školení je organizováno ve spolupráci s Arrow ECS Education.

[Kód kurzu: MCS_ML1]

1-denní kurz | 9:00 - 16:00 | s obědem

Osnova školení:

  1. Základní přehled a orientace v licenčních smlouvách a dokumentech
  2. Základy problematiky životního cyklu licencí a jejich evidence
  3. Co, jak a proč evidovat u softwarových licencí
  4. Jak to chodí u případného auditu a jak se na něj připravit
  5. Jaké nástroje pro evidenci licencí nabízí společnost Microsoft
  6. Jaké další nástroje mohou být nápomocny pro správu životního cyklu software

Kurz bude otevřen po naplnění minimálního počtu 6 účastníků!

Možnosti ubytování a parkování

Dosažená ocenění

Microsoft AEP jsme ESET Partner Centrum Microsoft Partner Microsoft SBS Citrix Adobe Partner