Zákaznická linka 556 706 203 (Po - Pá: 8 - 17.00 hod.)

Tato položka není momentálně dostupná.

Školení Cisco Routing and Switching

Tento kurz vás provede instalací, správou, konfigurací a verifikací jednoduchých IPv4 a IPv6 sítí, včetně nastavení LAN přepínačů, směrovačů, správy síťových zařízení a zabezpečení proti základním hrozbám. Cílem kurzu je také připravit účastníky na zkoušku 200-125 CCNA. [Kód kurzu: AM907]
Výrobce: Cisco
*
29 990 Kč bez DPH

Tento kurz není oficiálním kurzem CCNA Routing & Switching společnosti Cisco Systems Inc a ani neobsahuje oficiálně výukové materiály od společnosti Cisco Systems Inc. Výuka probíhá výlučně na vlastní prezentace a zadáních.

Tento  kurz vás provede instalací, správou, konfigurací a verifikací jednoduchých IPv4 a IPv6 sítí, včetně nastavení LAN přepínačů, směrovačů, správy síťových zařízení a zabezpečení proti základním hrozbám. Cílem kurzu je poskytnout vědomosti a dovednosti podstatné pro síťové techniky malých a středně velkých sítí.
Kurz je zaměřený na malé a střední pobočkové sítě, včetně konfigurace přepínačů a směrovačů a připojení k WAN sítím.
Kurz seznamuje zájemce se směrovacími protokoly OSPF, EIGRP a nastavením přepínačů včetně technologií VLAN, trunkování a Spanning Tree.

Pro absolvování kurzu se doporučuje ubytování v Novém Jičíně. Kurz bude probíhat v case 8:00 - 18:00, připadne déle. Účastníci školení každý den dostanou zadání na sezení doma. Následujici ráno si s instruktorem zadání analýzy.

Cílem kurzu je také připravit účastníky na zkoušku 200-125 CCNA.

[Kód kurzu: AM907]

5 denní kurz | 8:00 - 18:00 | s obědem

Obsah:

 1. Úvod a základy sítí    
  Cílem Prvního dne je poskytnout účastníkovi školení přehled a obeznámit ho s kompletní funkcionalitou IP sítí.
 2. Základy směrování a přepínání v datových sítích    
  Cílem druhého dne je seznámit účastníky s funkcinalitou přepínání a směrování sítí. Prakticky si ukážeme konfiguraci síťové rozhraní, DHCP, překlad adres (NAT) a seznamy pro kontrolu přístupu (ACL).
 3. Směrování a přepínání v datových sítích    
  Na konci třetího dna účastník bude obeznámený s funkcinalitou, konfigurací a řešením problémů se statickým směrováním a dynamickými směrovacími protokolmi (EIGRP, OSPF, RIP) pro IPv4 a IPv6. Dále si kompletně projdeme VLANy a Spanning-Tree Protocol.
 4. Design síti a implementace First Hop Redundancy Protocol    
  Čtvrtý den bude zaměřen na optimální design síti a implementaci protokolů pro vysokou dostupnost na úrovni síťové brány.
 5. WAN technologie, QoS, pokročila funkcionalita ACL, závěrečný test
  Poslední den bude zaměřen na konfiguraci protokolů PPPoE, GRE, BGP, SPAN, IP SLA, QoS. Na závěr dne účastníci absolvují závěrečný test.

Minimální počet 3 účastníků.

Dosažená ocenění

Microsoft AEP jsme ESET Partner Centrum Microsoft Partner Microsoft SBS Citrix Adobe Partner